Zamawiający, klient, kupujący - osoby korzystające z oferty sklepu internetowego

Sprzedający, sprzedawca - Firma FHU CHOCO Paulina Staszczyk ul. Sikorskiego 86, 32-590 Libiąż. NIP 628-220-96-06, REGON: 241413592.

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 728757105, jak również przy pomocy poczty elektronicznej biuro@chocojewelry.com  ze sklepem jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.   1. Zamieszczone na stronach www.chocojewelry.com ceny są jedynie zaproszeniem do składania zapytań ofertowych i zaproszeniem do negocjacji w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 61 Kodeksu Cywilnego.

2.Ceny towarów prezentowanych na stronie internetowej podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny te nie zawierają kosztów przesyłki.

3. Kupujący może złożyć zamówienie po rejestracji konta na stronie www.chocojewelry.com. Rejestracji można dokonać w zakładce "moje konto".
1) Kupujący może dokonać zakupu poprzez klikniecie ikony „kup teraz” zamieszczonej przy produkcie. Produkt zostanie dodany do wirtualnego koszyka. Następnie kliknięcie "do kasy", potwierdzenie adresu, sposobu dostawy, wybranie sposobu płatności i potwierdzenie złożenia zamówienia.
2) kontakt ze sklepem sklepu za pomocą poczty elektronicznej o adresie: biuro@chocojewelry.com
3) kontakt telefoniczny w dni powszednie w godz. 8:00 do 20:00 pod numerem telefonu 512 214 700.

Zastrzegamy prawo do nierealizowania zamówień złożonych przez błędnie wypełniony formularz przez kupującego. Jak również za szkody wynikłe z podania nieaktualnych lub nieprawdziwych danych.

4. Kupujący może dokonać zapłaty za towar za pomocą:
a. Przelewu bankowego na konto sklepu:
    94 2490 0005 0000 4500 5518 3150
b. Gotówką przy odbiorze do rąk doręczyciela
c. Za pomocą systemu płatniczego

5. Koszt przesyłki ponosi Kupujący.
2. W zależności od wyboru formy przesyłki koszt ten wynosi:
a. Przesyłka kurierska "płatność przy odbiorze" – 22 zł
b. Przesyłka kurierska "po przedpłacie" – 16 zł
c. Przesyłka pocztowa listem poleconym priorytetowym - 10zł.
d. Przesyłka firmowa polecona - 5zł. 

Koszt przesyłki dotyczy przesyłek krajowych. Wysyłamy przesyłki za granicę.
Przed zakupem skontaktuj się z nami w celu ustalenia kosztów przesyłki zagranicznej.


6. Koszt ten nie jest zależny od ilości zakupionych przedmiotów i ich wagi. Obowiązek pokrycia kosztów przesyłki nie obowiązuje w przypadku trwania promocji lub zawarcia przy kupowanym produkcie informacji o gratisowej przesyłce.

7.  Czas realizacji zamówienia wynosi 24h i jest liczony od chwili wpłynięcia lub potwierdzenia wpłynięcia środków na konto ( przy przedpłacie ). Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji do 5 dni roboczych . Czas dostawy towaru przy przesyłce kurierskiej wynosi 1-2 dni robocze.
Czas dostawy listem poleconym priorytetowym wynosi do 7 dni roboczych.

8. Zwrot towaru:
1) Kupujący ma prawo do pisemnego odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni. Koszt odesłania towaru do sprzedawcy ponosi kupujący.
2) W przypadku o którym mowa w pkt.1 Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru nie później niż w terminie 14 dni.

Wzór odstąpienia:

................................................                                                 ......................, dn. ......................

................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta

 

 

..........................................

..........................................

nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827)odstępuję od umowy nr ... zawartej dnia .................... dotyczącej zakupu towaru/usługi ……………………………………………

 Kwotę ................. należy przesłać na konto .....................................................................................................................

 

 

..............................

podpis konsumenta


9. Reklamacje:
1) Kupujący ma prawo zwrócić towar wyłącznie w przypadku niezgodności towaru z umową.
2) Kupujący zobowiązany jest w tym celu niezwłocznie poinformować sprzedawcę załączając szczegółowy opis niezgodności towaru z umową.
3) Sprzedawca zobowiązuje się naprawić lub wymienić towar na nowy w terminie 14 dni.
4) Adres, na który można kierować pisemne reklamacje:
FHU CHOCO
Paulina Staszczyk
ul. Sikorskiego 86
32-590 Libiąż

Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek " za pobraniem".

10. Nie podlegają zwrotowi przedmioty, które wykonywane zostały na indywidualne zamówienie Kupujacego, lub w których na życzenie Kupującego zostały dokonane jakiekolwiek zmiany (np. zmiany materiałów, zmiany rozmiaru), gdyż przedmioty te  stanowią świadczenia o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu - w rozumieniu art. 10 ustęp 3 punkt 4 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000r., nr 22, poz.271.

11.Dane osobowe:
1) Dane osobowe przekazywane przez Kupującego są przetwarzane przez sklep www.chocojewelry.com z siedzibą w Libiążu przy ul. Sikorskiego 86.
2) Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji umowy.
3)Jeśli kupujący wyrazi na to zgodę, dane są przetwarzane również w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.chocojewelry.com
4) Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
5) Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty lub uzupełnienia oraz ich usunięcia.

12. Niniejszy regulamin jest integralną częścią każdej umowy zawieranej za pośrednictwem sklepu www.chocojewelry.com, jest powszechnie dostępny na stronie www.chocojewelry.com. Kupujący może go utrwalić w pamięci swojego komputera lub wydrukować.

13. Wszelkie zmiany, korekty lub uzupełnienia regulaminu wchodzą w życie z dniem ich wprowadzenia i umieszczenia na stronie internetowej sklepu. Zmiany nie dotyczą zamówień już realizowanych.

14. Wszelkie spory wynikające z umów zawieranych pomiędzy sklepem chocojewelry.com a Kupującym będą rozstrzygane przed sądem właściwym.
Szczegóły pakowania:
Kolczyki do nosa, wargi, brody, brwi- są pakowane wyłącznie w woreczki strunowe i wysyłane w kopercie listowej.
Bransoletki i kolczyki shamballa są pakowane wyłącznie w op. foliowe.
Naklejki hologramowe są dołączone wyłącznie do produktów zawierających kryształy i perły Swarovski Elements.Informacja o opakowaniu ozdobnym nie dotyczy biżuterii, w której opisie wyraźnie zaznaczono inną formę pakowania.


Strona głównaStrona główna

copyright 2007-   prestaplay